top of page

Çamsan Ordu MDF, MDFLAM, KOLÇAM, VEGALAM, HDF

Güncelleme tarihi: 18 May 2022

ÇAMSAN ORDU Mdf satışlarımız devam ediyor

Okal sunta ürün çeşitlerimizi sunmaya devam ediyoruz. 1190x70mm delikli levha. Kullanım alanı alçıpan levha altı taşıyıcı palet.

51 görüntüleme2 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Okal sunta, Okal levha, Delikli Sunta...

Okal Sunta , Kastamonuda bulunan üretim tesislerinde boy yönünde ve en yönünde okal levha imlatı yapmaktayız. Boy yönünde imal edilen kapı levhalarımızın geometrik yapısı nedeni kapının sehim vermez.

Yanmaz Okal Sunta Okal levha

Yanmaz Okal 35mm kalınlığında imal edilmektedir. Ürün 205,210,215mm yüksekliğinde olup,genişliği 125cm dir. Ürün Yangına karşı 35 dakkikadan fazla dayanması nedeni ile bu ismi almıştır. Ürün imalatı s

Çin Malı levha ekstruder hattı şikayetleri...

Son dönemlerde Türkiye’deki orta ölçekli üreticilerden ve sanayicilerden Çin den alınan levha makinaları ile ilgili yardım talepleri almaktayız. Firmaların aldığı makinelerin çoğu görüntü olarak isted

2 Comments


Yanmaz Okal Sunta. Yanmaz okal sunta 35mm kalınlığında yapılmaktadır. Ürün 205,210,215mm yüksekliğinde olup,genişliği 125cm dir. Ürün Yangına karşı 35 dakkikadan fazla dayanması nedeni ile bu ismi almıştır. Ürün imalatı sırasında Ağaç cipsleri ve reçineyi yüksek basıçla sıkıştırılmaktadır. Bu işlem sırasında yanma geciktirici maddelerin reçineye ilavesi ile gerçekleşmektedir. Genellikle kamusal yapılarda,otellerde ve çok katlı binalarda kulanılmaktadır. Yanmaz Okal sunta yada Okal levhanın amacı arkasındaki odanın belir süre içinde tahliye edilebilemsi için zaman kazandırmak amacı ile tercih edilmektedir.

Like

Okal Sunta , Kastamonuda bulunan üretim tesislerinde boy yönünde ve en yönünde okal levha imlatı yapmaktayız. Boy yönünde imal edilen kapı levhalarımızın geometrik yapısı nedeni kapının sehim vermesi sözkonusu değildir. boy yönündeki levhalarımızın ürün boyları 205,210,205cm olmaktadır.Bu ölçü levha üretimi bitimi sonrsı yapıldığından isteğe özel olarak değiştirile bilir. (belli sipariş miktarı içinde). Ürün genişliği pres yapısı nedeni ile 125cm olmaktadır. Ürün kalınlığında sıklıkla kullanılan 28,30,33,35mm üretilmektedir.

Like
bottom of page